Niğde Belediyesispor

Niğde Belediyesispor Stillinger

Se de opdaterede Niğde Belediyesispor stillinger for 2026-2027-sæsonen.
Vi opdaterer Niğde Belediyesispors stillinger så snart der er spillet kampe så du altid får de senest opdaterede stillinger

Niğde Belediyesispor Kampe

Resultater

Her kan du se alle Niğde Belediyesispor resultater:

3. Lig (Tyrkiet) - Gruppe 2
18 apr 2026
- 11:00 am
Talasgücü Belediyespor
3 2
Niğde Belediyesispor
3. Lig (Tyrkiet) - Gruppe 2
12 apr 2026
- 11:00 am
Niğde Belediyesispor
0 1
Mazıdağı Fosfatspor
3. Lig (Tyrkiet) - Gruppe 2
5 apr 2026
- 11:00 am
Kırşehir Belediyespor
2 4
Niğde Belediyesispor
3. Lig (Tyrkiet) - Gruppe 2
29 mar 2026
- 11:00 am
Niğde Belediyesispor
0 1
12 Bingölspor
3. Lig (Tyrkiet) - Gruppe 2
25 mar 2026
- 11:00 am
Kırıkkale Büyük Anadolu
1 0
Niğde Belediyesispor
3. Lig (Tyrkiet) - Gruppe 2
15 mar 2026
- 10:30 am
Niğde Belediyesispor
3 1
Kapadokyaspor
3. Lig (Tyrkiet) - Gruppe 2
7 mar 2026
- 10:30 am
Yeşilyurt Belediyespor
2 1
Niğde Belediyesispor
3. Lig (Tyrkiet) - Gruppe 2
1 mar 2026
- 10:00 am
Niğde Belediyesispor
2 3
Ağrı 1970
3. Lig (Tyrkiet) - Gruppe 2
21 feb 2026
- 10:00 am
Karaköprü Belediyespor
1 1
Niğde Belediyesispor
3. Lig (Tyrkiet) - Gruppe 2
14 feb 2026
- 10:00 am
Niğde Belediyesispor
2 1
Silifke Belediyespor
Load More spinner

Kommende kampe

Her kan du se de næste Niğde Belediyesispor kampe:

Niğde Belediyesispor kampstatistik

Mål per 10. minut

Niğde Belediyesispor

Niğde Belediyesispor Spillere

Udvidet spillerstatistik

Udvidet målmandsstatistk

Niğde Belediyesispor Fuld spillertrup 2026-2027

Spillertrup
Active Squad
66
M. Topuz
M.Topuz
Målmand
Målmand
|
Alder:
-
-
35
O. Oruç
O.Oruç
Målmand
Målmand
|
Alder:
-
-
Ali Kıran
AliKıran
Målmand
Målmand
|
Alder:
-
-
S. Kasap
S.Kasap
Målmand
Målmand
|
Alder:
-
-
Y. Çoğlular
Y.Çoğlular
Målmand
Målmand
|
Alder:
-
-
Suat Beliktaş
SuatBeliktaş
Forsvarsspiller
Forsvarsspiller
|
Alder:
-
-
A. Öztürk
A.Öztürk
Forsvarsspiller
Forsvarsspiller
|
Alder:
-
-
A. Ekmekci
A.Ekmekci
Forsvarsspiller
Forsvarsspiller
|
Alder:
-
-
C. Taşkıran
C.Taşkıran
Forsvarsspiller
Forsvarsspiller
|
Alder:
-
-
F. Aydın
F.Aydın
Forsvarsspiller
Forsvarsspiller
|
Alder:
-
-
19
E. Öztaş
E.Öztaş
Forsvarsspiller
Forsvarsspiller
|
Alder:
-
-
25
Y. Balcı
Y.Balcı
Forsvarsspiller
Forsvarsspiller
|
Alder:
-
-
T. İkiz
T.İkiz
Forsvarsspiller
Forsvarsspiller
|
Alder:
-
-
6
S. Olgaç
S.Olgaç
Midtbanespiller
Midtbanespiller
|
Alder:
-
-
F. İzin
F.İzin
Midtbanespiller
Midtbanespiller
|
Alder:
-
-
Vedat Altaş
VedatAltaş
Midtbanespiller
Midtbanespiller
|
Alder:
-
-
F. Uslu
F.Uslu
Midtbanespiller
Midtbanespiller
|
Alder:
-
-
İ. Çam
İ.Çam
Midtbanespiller
Midtbanespiller
|
Alder:
-
-
21
H. Cemali
H.Cemali
Midtbanespiller
Midtbanespiller
|
Alder:
-
-
88
B. Güven
B.Güven
Midtbanespiller
Midtbanespiller
|
Alder:
21
21
E. Temiz
E.Temiz
Midtbanespiller
Midtbanespiller
|
Alder:
-
-
B. Şen
B.Şen
Angriber
Angriber
|
Alder:
-
-
Ö. Demirel
Ö.Demirel
Angriber
Angriber
|
Alder:
-
-
53
M. Yilmaz
M.Yilmaz
Angriber
Angriber
|
Alder:
-
-
A. Duran
A.Duran
Angriber
Angriber
|
Alder:
-
-
F. Kaya
F.Kaya
Angriber
Angriber
|
Alder:
-
-
M. Özbilen
M.Özbilen
Angriber
Angriber
|
Alder:
-
-
E. Yıldırım
E.Yıldırım
Angriber
Angriber
|
Alder:
-
-
E. Özkan
E.Özkan
Angriber
Angriber
|
Alder:
-
-
9
K. Ersin
K.Ersin
Angriber
Angriber
|
Alder:
-
-
Ş. Uzun
Ş.Uzun
Angriber
Angriber
|
Alder:
-
-

Niğde Belediyesispor Transfers 2026-2027

Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
No data
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Midtbanespiller
- okt 20, 2004
BB Bodrumspor
okt 20, 2004
jul 31, 2026
Free agent
BB Bodrumspor
jul 31, 2026 Free agent

Niğde Belediyesispor Historie